Czy wynajęcie samochodu to dobra alternatywa dla leasingu?

 

Jeśli potrzebujesz auta, ale nie chcesz decydować się na jego zakup, masz do wyboru albo leasing pojazdu, albo jego wynajem długoterminowy. Sprawdź w naszym wpisie, które rozwiązanie jest korzystniejsze.

 

Na czym polega leasing auta?

 

Przede wszystkim leasing jest poważniejszym zobowiązaniem, gdyż polega na ratalnym finansowaniu auta, połączonym z obowiązkiem jego wykupu po zakończeniu umowy. Jest to zatem rozwiązanie dla osób, którzy są zdecydowane docelowo nabyć pojazd. Minusem jest także wysoka rata, wiążąca się z faktem, iż każda kolejna wpłacona suma powoduje obniżenie finalnej ceny auta, przy czym warto zdać sobie sprawę, że cena ta jest dodatkowo powiększona o marżę finansującego. Ponadto, aby przystąpić do leasingu należy wnieść wpłatę własną, wahającą się między 10 a 20% wartości pojazdu. Fakt leasingowania auta wpływa także na zdolność kredytową

 

Dlaczego wynajem długoterminowy samochodu jest korzystniejszy?

 

Oferowany przez nas długoterminowy wynajem auta jest bardziej elastyczną i mniej obciążającą formą korzystania z niego. Użytkujący pojazd nie zobowiązuje się do jego wykupu po skończeniu umowy. Umowę tę, zawartą nawet na bardzo długi okres czasu można dodatkowo przedłużyć. Nie wymagamy wpłaty własnej, a jedynie zwrotnej kaucji, przy czym oferowane przez nas ceny są bardzo przystępne i atrakcyjne. Kolejną zaletą wynajmu jest duży wybór aut. Posiadamy w ofercie między innymi samochody typu kombi, eleganckie limuzyny i sportowe coupé. Każdy samochód jest w pełni wyposażony w tempomat, centralny zamek, klimatyzację, poduszki powietrzne i komputer pokładowy. Dajemy Państwu możliwość wymiany pojazdu na nowy, po skończeniu okresu wynajmu. Państwa zdolność kredytowa nie zostanie ograniczona. Zaletą wynajmowania auta w naszym salonie jest także już opłacone jego ubezpieczenie oraz oferowana przez nas pełna obsługa serwisowa pojazdu przez 24 godziny na dobę, łącznie z pakietem Assistance.

 

Wynajęcie samochodu to zatem doskonała alternatywa dla leasingu, zwłaszcza dla osób, które nie chcą związać się obietnicą jego wykupu.

 

 

Kind Regards / Pozdrawiam serdecznie TanieAuto 24 team

 
 
 
Mobile / Watsup: (+48) 532 - 494 - 494
 
 
 
 
WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW LÓDŹ  | DŁUGOTERMINOWY WYNAJEM AUT | WYNAJEM BUSÓW | WYNAJEM AUT OD 47 PLN
 
CAR RENTAL LODZ | SHORT TERM RENT LODZ | CHEAP CAR RENT LODZ | LONG TERM CAR RENT LODZ BEST PRICE