Usługi wypożyczalni aut wymagające dopłaty

Wynajem samochodów cieszy się w Polsce i na całym świecie niesłabnącym zainteresowaniem. Jest bardzo korzystną opcją na jednorazowy wyjazd, wakacje lub podróż służbową.

Usługą wypożyczalni, która może wymagać dodatkowej opłaty, jest wynajęcie kierowcy. Doświadczony pracownik dowiezie klienta w każde, interesujące miejsce. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie znają miasta lub są zmęczone po długiej, intensywnej podróży. Kolejną, dodatkową usługą może być pomoc w uzyskaniu auta zastępczego w ramach OC sprawcy wypadku. Taka opcja okazuje się przydatna, gdy samochód klienta jest w warsztacie. Nasza wypożyczalnia aut pomaga załatwić wszelkie formalności, doradza także w wyborze pojazdu zastępczego.

Dopłata za wynajem samochodu może wynikać z dodatkowego wyposażenia. Z tego powodu przed podjęciem ostatecznej decyzji warto zastanowić się, czego tak naprawdę oczekuje się od pojazdu. Wyższa cena może wynikać z udogodnień takich jak fotelik dla dziecka lub bagażnik dachowy. Często wybieraną, dodatkową opcją jest również podstawienie samochodu na lotnisko.

Jak wybrać najlepszy samochód z wypożyczalni?

Przed decyzją o wypożyczeniu auta należy zastanowić się, jakie oczekiwania samochód ma spełniać. Wszystkie pojazdy w naszej flocie wyróżniają się bogatym wyposażeniem i niezawodnością, jednak inne auto okaże się dobre dla rodziny z dziećmi, a inne dla osoby podróżującej samotnie. Ważna jest ilość miejsc w samochodzie, pojemność bagażnika i funkcje dodatkowe, czyli przede wszystkim klimatyzacja, automatyczna skrzynia biegów lub tempomat.

Przed wypożyczeniem samochodu należy upewnić się o jego dobrym stanie technicznym. Warto sprawdzić datę i wynik badania diagnostycznego, a także ważność ubezpieczenia OC pojazdu. Dzięki temu podróż będzie bezpieczna i bezstresowa. Czasami decyzja o skorzystaniu z usług wypożyczalni jest trudna do zaplanowania. Nasza firma proponuje swoje usługi dostępne przez cały tydzień, 24 godziny na dobę. Jest to bardzo pomocne w nagłych sytuacjach, takich jak wypadek lub usterka własnego samochodu.

W razie pytań, sugestii bądź wątpliwości, pozostaję do Państwa dyspozycji.

 

Kind Regards / Pozdrawiam serdecznie TanieAuto 24 team

 
 
 
Mobile / Watsup: (+48) 532 - 494 - 494
 
 
 
 
WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW LÓDŹ  | DŁUGOTERMINOWY WYNAJEM AUT | WYNAJEM BUSÓW | WYNAJEM AUT OD 47 PLN
 
CAR RENTAL LODZ | SHORT TERM RENT LODZ | CHEAP CAR RENT LODZ | LONG TERM CAR RENT LODZ BEST PRICE