Jakie samochody można wypożyczyć?
Branża krótkoterminowego i długoterminowego wynajmu aut z roku na rok notuje wzrost. Jednym z czynników, który wpływa na tak pozytywny odbiór przez klientów tego typu usług są nie tylko dobre ceny, ale także możliwość wypożyczenia pojazdów różnych klas. Dzięki temu idealny samochód znajdą nie tylko zwolennicy małych, praktycznych aut miejskich, ale także nieco większych i bardziej prestiżowych samochodów klasy premium.
Jak wypożyczalnie dobierają flotę pojazdów?
We wszystkich rodzajach usług wygrywają przede wszystkim te przedsiębiorstwa, które gwarantują swoim klientom różnorodność oferty i dobór do indywidualnych potrzeb. Flota samochodów do wypożyczenia w naszej firmie składa się aż z 9 kategorii i obejmuje: 9-osobowe busy, pojazdy klas A, B, C i C+, suvy, a także auta premium. Dodatkowo w każdej z nich klienci mają do wyboru kilka różnych pojazdów w wielu wariantach silnikowych oraz cenowych. Poza różnorodnością, samochody są dobierane tak, aby były solidne i niezawodne, dzięki czemu klient może podróżować bez obaw, gdyż ryzyko awarii jest minimalne. Duże znaczenie ma także praktyczność samochodów do wypożyczenia. Powinny mieć one duże bagażniki oraz wygodną przestrzeń dla pasażerów, a także dodatkowe udogodnienia takie jak tempomat, klimatyzacja oraz komputery pokładowe.
Samochody klasy premium – kiedy warto je wypożyczać?
Auta z tzw. „wyższej półki” dedykowane są w szczególności tym klientom, którzy udają się w dalszą podróż. Wówczas nieocenione będą takie dodatki jak nawigacja, wygodne fotele, tempomat, automatyczna skrzynia biegów, a także mocna jednostka napędowa. Takim modelem w naszej ofercie aut klasy premium jest model Audi A7 wyposażony w trzylitrowy silnik Diesla oraz bezpieczny napęd na przednie koła, dzięki czemu z jego mocą poradzą sobie nawet osoby z nieco mniejszym doświadczeniem w prowadzeniu tego typu sedanów.
To, jakie samochody możemy wypożyczyć, zależy przede wszystkim od oferty danej firmy i naszych potrzeb. Zazwyczaj są to jednak pojazdy sprawdzonych marek, które gwarantują niezawodność i komfort w trakcie podróży, zarówno tej krótkiej, jak i nieco dłuższej.
 

Kind Regards / Pozdrawiam serdecznie TanieAuto 24 team

 
 
 
Mobile / Watsup: (+48) 532 - 494 - 494
 
 
 
 
WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW LÓDŹ  | DŁUGOTERMINOWY WYNAJEM AUT | WYNAJEM BUSÓW | WYNAJEM AUT OD 47 PLN
 
CAR RENTAL LODZ | SHORT TERM RENT LODZ | CHEAP CAR RENT LODZ | LONG TERM CAR RENT LODZ BEST PRICE