Długoterminowy wynajem samochodów w Łodzi – o nas

Kim jesteśmy

Jesteśmy znaną i cenioną w branży łódzką wypożyczalnią aut osobowych. Swoje usługi świadczymy 24 h na dobę przez siedem dni w tygodniu. Specjalizujemy się w wynajmie samochodów na okres długo- i krótkoterminowy. Najważniejsze jest dla nas  zadowolenie klientów, dlatego też dokładamy starań, aby w naszej ofercie znajdowały się wyłącznie nowe i komfortowe auta.

Oferujemy wygodne i komfortowe samochody na każdą kieszeń. W razie awarii pojazdu zapewniamy auto zastępcze. W centrum naszego zainteresowania stoją zawsze klienci. Nieustannie poszerzamy wachlarz oferowanych usług i flotę samochodową tak, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

W celu uzyskania szczegółowych informacji ofertowych zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze idealnego auta, które odpowiadać będzie zarówno Państwa potrzebom, jak i oczekiwaniom.

Zapraszamy!

tanieauto24-banner

Znajdź odpowiedni samochód dla siebie

5 lat na polskim rynku

Jesteśmy łódzką wypożyczalnią aut, otwartą 24 h na dobę. Zajmujemy się wynajmem samochodów na okres krótko- i długoterminowy przy Piłsudskiego 191 i poszerzamy działalność naszej firmy o Warszawę i Kraków. Oferujemy komfortowe i bezpieczne auta na każdą kieszeń. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

Tomasz Lipczyński, doradca

Dlaczego My

Twoje

Możliwości

Hatchbacki
Limuzyny
Sedany
Miejskie
Kombi

OpinieKLIENTÓW

Wynająłem auto w tym samym dniu co miałem stłuczkę. Wyszukałem w internecie tanietauto24. Panowie wszystkim się za mnie zajęli, więc przyjechałem na gotowe.

Andrzej Poniesielski

Andrzej Poniesielski

1 Lut. 2017

Zacznijmy od tego, że ja się nie znam. Zadzwoniłam do firmy, a Pan Tomasz zaproponował najwygodniejsze rozwiązanie dla mnie. Odebrałam samochód zastępczy na czas wyjaśnienia sprawy z ubezpieczycielem. Żeby tylko wszystko było takie proste i łatwe…

Anna Cielska

Anna Cielska

31 Sty. 2017

Polecam tą firmę w ciemno. W samym centrum Łodzi na Piotrkowskiej 252/256. Wybierasz i wyjeżdżasz nawet za granicę bo mają ubezpieczenie na całą europę.

Robert

Robert

31 Sty. 2017

Zepsuło nam się auto, a mieliśmy wyjazd na weekend. Na szczęście w tanieauto24 w Łodzi mieliśmy duży wybór aut i padło na Opla w kombi, żebyśmy mogli się spakować na cały tydzień z dziećmi. Gorąco polecam bo jest tanio i przejrzysta oferta.

Magdalena

Magdalena

31 Sty. 2017
tanieauto24