KRÓTKO- I DŁUGOTERMINOWY WYNAJEM SAMOCHODÓW W ŁODZI – O NAS

Kim jesteśmy

Nasza firma specjalizuje się w krótko- i długoterminowym wynajmie samochodów. Swoje usługi świadczymy 24 h na dobę przez siedem dni w tygodniu. Najważniejsze jest dla nas  zadowolenie klientów, dlatego też dokładamy starań, aby w naszej ofercie znajdowały się wyłącznie nowe i komfortowe auta. Usługa wynajmu samochodów obejmuje ponadto zróżnicowane usługi stworzone z myślą o Państwa komforcie.

Dysponujemy liczną i zróżnicowaną flotą – tak, aby móc odpowiadać na potrzeby każdego klienta. Wynajem aut w naszej wypożyczalni obejmuje komfortowe samochody na każdą kieszeń. W razie awarii pojazdu zapewniamy auto zastępcze. W centrum naszego zainteresowania stoją zawsze klienci. Nieustannie poszerzamy wachlarz oferowanych usług i flotę samochodową tak, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

Wynajem aut dopasowany do indywidualnych potrzeb

Dbamy o to, aby nasza oferta wynajmu aut spełniała Państwa oczekiwania. Dlatego proponujemy zarówno usługi wynajmu długoterminowego, jak i krótkoterminowego. Dostarczamy auta kierowcom, których pojazdy uległy nagłej awarii lub wypadkowi, zapewniamy też transport klientom biznesowym, proponując m.in. wynajem auta z kierowcą i wynajem samochodów na lotnisku.

Siedziba naszej firmy znajduje się w centrum Łodzi, dzięki czemu jest łatwo dostępna zarówno dla każdego mieszkańca tego miasta, jak i dla osób przybywających do niego w celach służbowych i turystycznych.

Długoterminowy wynajem auta jest najlepszą alternatywą dla leasingu, który zazwyczaj jest mniej korzystny finansowo. Jest to produkt skierowany do małych i dużych firm, ale również do osób fizycznych. Długoterminowy wynajem aut to możliwość użytkowania pojazdu w zamian za miesięczną opłatę ustaloną w umowie. Po zakończeniu trwania umowy auto wraca do firmy wynajmującej, a klient sam decyduje, czy chce podpisać nową umowę. Wszystkie obowiązki związane z obsługą techniczną pojazdu leżą w gestii firmy wynajmującej. Dodatkową korzyścią jest to, że klient ma prawo do wymiany pojazdu po zakończeniu umowy. Wynajem długoterminowy auta to rozwiązanie, które warto rozważyć, ponieważ naprawdę przynosi wiele korzyści.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wynajmu samochodów za naszym pośrednictwem zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze idealnego auta, które odpowiadać będzie zarówno Państwa potrzebom, jak i oczekiwaniom.

tanieauto24-banner

Znajdź odpowiedni samochód dla siebie

5 lat na polskim rynku

Jesteśmy łódzką wypożyczalnią aut, otwartą 24 h na dobę. Zajmujemy się wynajmem samochodów na okres krótko- i długoterminowy przy Piłsudskiego 191 i poszerzamy działalność naszej firmy o Warszawę i Kraków. Oferujemy komfortowe i bezpieczne auta na każdą kieszeń. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

Tomasz Lipczyński, doradca

Dlaczego My

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi największymi zaletami.

Twoje

Możliwości

Hatchbacki
Limuzyny
Sedany
Miejskie
Kombi

OpinieKLIENTÓW

Wynająłem auto w tym samym dniu co miałem stłuczkę. Wyszukałem w internecie tanietauto24. Panowie wszystkim się za mnie zajęli, więc przyjechałem na gotowe.

Andrzej Poniesielski

Andrzej Poniesielski

1 Lut. 2017

Zacznijmy od tego, że ja się nie znam. Zadzwoniłam do firmy, a Pan Tomasz zaproponował najwygodniejsze rozwiązanie dla mnie. Odebrałam samochód zastępczy na czas wyjaśnienia sprawy z ubezpieczycielem. Żeby tylko wszystko było takie proste i łatwe…

Anna Cielska

Anna Cielska

31 Sty. 2017

Polecam tą firmę w ciemno. W samym centrum Łodzi na Piotrkowskiej 252/256. Wybierasz i wyjeżdżasz nawet za granicę bo mają ubezpieczenie na całą europę.

Robert

Robert

31 Sty. 2017

Zepsuło nam się auto, a mieliśmy wyjazd na weekend. Na szczęście w tanieauto24 w Łodzi mieliśmy duży wybór aut i padło na Opla w kombi, żebyśmy mogli się spakować na cały tydzień z dziećmi. Gorąco polecam bo jest tanio i przejrzysta oferta.

Magdalena

Magdalena

31 Sty. 2017
tanieauto24