KRÓTKO- I DŁUGOTERMINOWY WYNAJEM SAMOCHODÓW W ŁODZI – O NAS

Kim jesteśmy

Nasza firma specjalizuje się w krótko- i długoterminowym wynajmie samochodów. Swoje usługi świadczymy 24 h na dobę przez siedem dni w tygodniu. Najważniejsze jest dla nas  zadowolenie klientów, dlatego też dokładamy starań, aby w naszej ofercie znajdowały się wyłącznie nowe i komfortowe auta. Usługa wynajmu samochodów obejmuje ponadto zróżnicowane usługi stworzone z myślą o Państwa komforcie.

Dysponujemy liczną i zróżnicowaną flotą – tak, aby móc odpowiadać na potrzeby każdego klienta. Wynajem aut w naszej wypożyczalni obejmuje komfortowe samochody na każdą kieszeń. W razie awarii pojazdu zapewniamy auto zastępcze. W centrum naszego zainteresowania stoją zawsze klienci. Nieustannie poszerzamy wachlarz oferowanych usług i flotę samochodową tak, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

Siedziba naszej firmy znajduje się w centrum Łodzi, dzięki czemu jest łatwo dostępna zarówno dla każdego mieszkańca tego miasta, jak i dla osób przybywających do niego w celach służbowych i turystycznych.

Wynajem aut dopasowany do indywidualnych potrzeb

Wynajem długoterminowy aut oferowany przez naszą firmę jest każdorazowo dopasowywany do potrzeb naszych klientów. Dzięki temu możemy w pełni zadbać o to, aby nasza oferta wynajmu aut spełniała Państwa oczekiwania. Dostarczamy auta kierowcom, którzy w danej chwili i w danym miejscu nie mają pod ręką własnych pojazdów. Oferujemy także możliwość wynajmu tym z Państwa, których pojazdy uległy nagłej awarii lub wypadkowi. Co więcej, zapewniamy też transport klientom biznesowym, proponując m.in. wynajem auta z kierowcą.

Dlaczego warto skorzystać z długoterminowego wynajmu aut?

Dlaczego jednak warto zdecydować się na długoterminowy wynajem auta? Jest to najlepsza alternatywa dla leasingu, który zazwyczaj jest mniej korzystny finansowo. Jest to produkt skierowany zarówno do małych i dużych firm, jak i klientów indywidualnych. Po zakończeniu trwania umowy auto wraca do firmy wynajmującej, a klient sam decyduje, czy chce podpisać nową umowę. Wszystkie obowiązki związane z obsługą techniczną pojazdu leżą w gestii firmy wynajmującej. Dodatkową korzyścią jest to, że klient ma prawo do wymiany pojazdu po zakończeniu umowy. Wynajem długoterminowy auta ma wiele zalet, dlatego jest rozwiązaniem, które warto wziąć pod uwagę.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszej wypożyczalni – zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze idealnego auta, które odpowiadać będzie zarówno Państwa potrzebom, jak i oczekiwaniom.

ZNAJDŹ ODPOWIEDNI SAMOCHÓD DLA SIEBIE

5 LAT NA POLSKIM RYNKU
Jesteśmy łódzką wypożyczalnią aut, otwartą 24 h na dobę. Zajmujemy się wynajmem samochodów na okres krótko- i długoterminowy przy Piłsudskiego 191 i poszerzamy działalność naszej firmy o Warszawę i Kraków. Oferujemy komfortowe i bezpieczne auta na każdą kieszeń. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.
Tomasz Lipczyński, doradca

 

wypożyczalnia aut Łódź, KRÓTKO- I DŁUGOTERMINOWY WYNAJEM SAMOCHODÓW W ŁODZI – O NAS

Znajdź odpowiedni samochód dla siebie

5 lat na polskim rynku

Jesteśmy łódzką wypożyczalnią aut, otwartą 24 h na dobę. Zajmujemy się wynajmem samochodów na okres krótko- i długoterminowy przy Piłsudskiego 191 i poszerzamy działalność naszej firmy o Warszawę i Kraków. Oferujemy komfortowe i bezpieczne auta na każdą kieszeń. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

Tomasz Lipczyński, doradca

Dlaczego My

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi największymi zaletami.

Twoje

Możliwości

Hatchbacki
Limuzyny
Sedany
Miejskie
Kombi

OpinieKLIENTÓW

Wynająłem auto w tym samym dniu co miałem stłuczkę. Wyszukałem w internecie tanietauto24. Panowie wszystkim się za mnie zajęli, więc przyjechałem na gotowe.

wypożyczalnia aut Łódź, KRÓTKO- I DŁUGOTERMINOWY WYNAJEM SAMOCHODÓW W ŁODZI – O NAS

Andrzej Poniesielski

1 Lut. 2017

Zacznijmy od tego, że ja się nie znam. Zadzwoniłam do firmy, a Pan Tomasz zaproponował najwygodniejsze rozwiązanie dla mnie. Odebrałam samochód zastępczy na czas wyjaśnienia sprawy z ubezpieczycielem. Żeby tylko wszystko było takie proste i łatwe…

wypożyczalnia aut Łódź, KRÓTKO- I DŁUGOTERMINOWY WYNAJEM SAMOCHODÓW W ŁODZI – O NAS

Anna Cielska

31 Sty. 2017

Polecam tą firmę w ciemno. W samym centrum Łodzi na Piotrkowskiej 252/256. Wybierasz i wyjeżdżasz nawet za granicę bo mają ubezpieczenie na całą europę.

wypożyczalnia aut Łódź, KRÓTKO- I DŁUGOTERMINOWY WYNAJEM SAMOCHODÓW W ŁODZI – O NAS

Robert

31 Sty. 2017

Zepsuło nam się auto, a mieliśmy wyjazd na weekend. Na szczęście w tanieauto24 w Łodzi mieliśmy duży wybór aut i padło na Opla w kombi, żebyśmy mogli się spakować na cały tydzień z dziećmi. Gorąco polecam bo jest tanio i przejrzysta oferta.

wypożyczalnia aut Łódź, KRÓTKO- I DŁUGOTERMINOWY WYNAJEM SAMOCHODÓW W ŁODZI – O NAS

Magdalena

31 Sty. 2017
wypożyczalnia aut Łódź, KRÓTKO- I DŁUGOTERMINOWY WYNAJEM SAMOCHODÓW W ŁODZI – O NAS