Podróż służbowa wynajętym samochodem. Warto czy nie?

W podróż służbową najlepiej jest wybrać się samochodem. W ten sposób uniezależnisz się od rozkładu jazdy publicznej komunikacji i będziesz miał pewność, że dotrzesz na czas we wskazane miejsce. Jadąc autem zyskasz także możliwość zatrzymania się po drodze w celu odpoczynku, wypicia kawy czy przygotowania się do spotkania. Sprawdź w naszym wpisie, dlaczego warto podróżować służbowo wynajętym autem!

Zaimponuj klientowi… samochodem!

W kontaktach biznesowych olbrzymią rolę odgrywa umiejętność zrobienia dobrego pierwszego wrażenie na kliencie. Łatwiej ci będzie mu zaimponować, jeśli na spotkanie przyjedziesz eleganckim autem najwyższej klasy i znanej marki, bogato wyposażonym. Wszystkie dostępne w naszej wypożyczalni samochody posiadają między innymi tempomat, centralny zamek, komputer pokładowy, klimatyzację oraz poduszki powietrzne.

Samochód możesz wypożyczyć na dowolny okres czasu

W naszej wypożyczalni możesz wynająć auto niezależnie od tego, jak długo ma trwać podroż służbowa; dzień, tydzień czy czternaście dni. W przystępnej, atrakcyjnej cenie wynajmiesz u nas auto długoterminowo „od ręki” nawet na trzy dni, mając dodatkowo możliwość jego zwrotu w innym miejscu, niż to, w którym nastąpiło jego wypożyczenie. Formalności przebiegają szybko, a samo wynajęcie auta przebiega sprawnie i szybko.

Wynajęte auto jest w pełni ubezpieczone

Najgorszym, co może przydarzyć się podczas podróży służbowej samochodem jest nieoczekiwana awaria auta, powodująca w najlepszym wypadku kilkugodzinne spóźnienie, w najgorszym odwołanie spotkania. Aby mieć zatem pewność, że dojedziesz na czas, skorzystaj z oferty wynajmu auta. Nasza firma zapewnia pełną obsługę wypożyczonego pojazdu przez całą dobę, łącznie z pakietem Assistance. Nie musisz płacić także ubezpieczeniowej składki; samochód jest już bowiem w pełni ubezpieczony.

Podróż służbowa wynajętym autem to zatem doskonały pomysł i alternatywa dla innych środków transportu. Wypożycz elegancką limuzynę i zrób dobre pierwsze wrażenie na przyszłym kontrahencie!

Add a Comment