Auto zastępcze z OC sprawcy – Łódź

Warto wiedzieć, że OC gwarantuje poszkodowanemu nie tylko likwidację szkody na koszt ubezpieczyciela sprawcy wypadku, ale również wynajęcie auta zastępczego. Należy przy tym pamiętać, że auto z OC sprawcy można wypożyczyć wyłącznie wtedy, kiedy samochód poszkodowanego jest uszkodzony i nie dysponuje on żadnym innym samochodem, z którego mógłby skorzystać.

Auto z OC sprawcy – jak długo można z niego korzystać?

Auto zastępcze przysługuje kierowcy na cały okres, w którym nie może on korzystać ze swojego samochodu. Oznacza to więc, że niezależnie od tego, jak długo Państwa auto będzie stało w warsztacie, możecie używać tego, które zapewnił Wam ubezpieczyciel, aż do dnia zakończenia naprawy.

Jako znana i ceniona w branży wypożyczalnia  oferujemy kompleksową pomoc w uzyskaniu auta zastępczego z OC sprawcy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze idealnego rozwiązania, które odpowiadać będzie zarówno Państwa potrzebom, jak i wymaganiom.

Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto nam zaufać!

Customer Reviews

Andrzej Poniesielski

Andrzej Poniesielski

Wynająłem auto w tym samym dniu co miałem stłuczkę. Wyszukałem w internecie tanietauto24. Panowie wszystkim się za mnie zajęli, więc przyjechałem na gotowe.

1 Lut. 2017
Anna Cielska

Anna Cielska

Zacznijmy od tego, że ja się nie znam. Zadzwoniłam do firmy, a Pan Tomasz zaproponował najwygodniejsze rozwiązanie dla mnie. Odebrałam samochód zastępczy na czas wyjaśnienia sprawy z ubezpieczycielem. Żeby tylko wszystko było takie proste i łatwe…

31 Sty. 2017
Robert

Robert

Polecam tą firmę w ciemno. W samym centrum Łodzi na Piotrkowskiej 252/256. Wybierasz i wyjeżdżasz nawet za granicę bo mają ubezpieczenie na całą europę.

31 Sty. 2017
Magdalena

Magdalena

Zepsuło nam się auto, a mieliśmy wyjazd na weekend. Na szczęście w tanieauto24 w Łodzi mieliśmy duży wybór aut i padło na Opla w kombi, żebyśmy mogli się spakować na cały tydzień z dziećmi. Gorąco polecam bo jest tanio i przejrzysta oferta.

31 Sty. 2017