Auto zastępcze z OC sprawcy – Łódź

Auto z OC sprawcy wypadku w Łodzi

Nieprzewidziane wypadki często wykluczają na dłuższy czas pojazd z użytkowania. W takich sytuacjach warto skorzystać z możliwości wynajmu auta z OC sprawcy. Jak to działa?

OC gwarantuje poszkodowanej w kolizji stronie nie tylko likwidację szkody na koszt ubezpieczyciela sprawcy wypadku, ale również wynajęcie auta zastępczego. By jednak móc skorzystać z tego przywileju, trzeba spełnić kilka dosyć prostych warunków. Po pierwsze, auto z OC sprawcy przysługuje poszkodowanemu wyłącznie wtedy, gdy jego pojazd faktycznie został uszkodzony lub unieruchomiony w warsztacie. Warto też wspomnieć, że poszkodowany w takiej sytuacji nie może dysponować innym samochodem, z którego mógłby skorzystać. Co więcej, auto zastępcze musi być tej samej klasy, co auto poszkodowanego – jeżeli na co dzień jeździsz autem klasy C lub korzystasz z samochodu dostawczego w codziennych obowiązkach, masz prawo do pojazdu tylko tej samej klasy. W innym wypadku możliwe, że będziesz musiał dopłacić.

AUTO Z OC SPRAWCY – JAK DŁUGO MOŻNA Z NIEGO KORZYSTAĆ?

Auto zastępcze przysługuje kierowcy na cały okres, w którym nie może on korzystać ze swojego samochodu. Oznacza to więc, że niezależnie od tego, jak długo Państwa auto będzie stało w warsztacie, możecie używać tego, które zapewnił Wam ubezpieczyciel, aż do dnia zakończenia naprawy.

Jako znana i ceniona w branży wypożyczalnia  oferujemy kompleksową pomoc w uzyskaniu auta zastępczego z OC sprawcy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze idealnego rozwiązania, które odpowiadać będzie zarówno Państwa potrzebom, jak i wymaganiom.

Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto nam zaufać!

Wynajem auta na lotnisku

Na nasze usługi składa się także wynajem samochodów na lotnisku w Łodzi. Nasz kierowca może odebrać pasażerów bezpośrednio z lotniska i zapewnić transport w wyznaczone miejsce. Pozwala to na wygodną podróż po męczącym locie. Jest to doskonała opcja dla klientów biznesowych, którzy często muszą odbywać wyjazdy służbowe.

Auto na życzenie naszych klientów może zostać im udostępnione na zasadach wynajmu samochodu. Taka możliwość pozwala wedle własnych preferencji korzystać z komfortu wybranego wcześniej samochodu.

Dzięki naszej wypożyczalni wynajem samochodów na lotnisku jest prostsze, niż myślisz. Wystarczy się sprawdzić dostępną flotę pojazdów, skontaktować się z nami i omówić szczegóły.

Customer Reviews

, Auto zastępcze z OC sprawcy – Łódź

Andrzej Poniesielski

Wynająłem auto w tym samym dniu co miałem stłuczkę. Wyszukałem w internecie tanietauto24. Panowie wszystkim się za mnie zajęli, więc przyjechałem na gotowe.

1 Lut. 2017
, Auto zastępcze z OC sprawcy – Łódź

Anna Cielska

Zacznijmy od tego, że ja się nie znam. Zadzwoniłam do firmy, a Pan Tomasz zaproponował najwygodniejsze rozwiązanie dla mnie. Odebrałam samochód zastępczy na czas wyjaśnienia sprawy z ubezpieczycielem. Żeby tylko wszystko było takie proste i łatwe…

31 Sty. 2017
, Auto zastępcze z OC sprawcy – Łódź

Robert

Polecam tą firmę w ciemno. W samym centrum Łodzi na Piotrkowskiej 252/256. Wybierasz i wyjeżdżasz nawet za granicę bo mają ubezpieczenie na całą europę.

31 Sty. 2017
, Auto zastępcze z OC sprawcy – Łódź

Magdalena

Zepsuło nam się auto, a mieliśmy wyjazd na weekend. Na szczęście w tanieauto24 w Łodzi mieliśmy duży wybór aut i padło na Opla w kombi, żebyśmy mogli się spakować na cały tydzień z dziećmi. Gorąco polecam bo jest tanio i przejrzysta oferta.

31 Sty. 2017