Auto zastępcze z OC sprawcy wypadku

Nieprzewidziane wypadki często wykluczają na dłuższy czas pojazd z użytkowania. W takich sytuacjach warto skorzystać z możliwości wynajmu auta z OC sprawcy. Jak to działa?

OC gwarantuje poszkodowanej w kolizji stronie nie tylko likwidację szkody na koszt ubezpieczyciela sprawcy wypadku, ale również wynajęcie auta zastępczego. By jednak móc skorzystać z tego przywileju, trzeba spełnić kilka dosyć prostych warunków. Po pierwsze, auto z OC sprawcy przysługuje poszkodowanemu wyłącznie wtedy, gdy jego pojazd faktycznie został uszkodzony lub unieruchomiony w warsztacie. Warto też wspomnieć, że poszkodowany w takiej sytuacji nie może dysponować innym samochodem, z którego mógłby skorzystać. Co więcej, auto zastępcze musi być tej samej klasy, co auto poszkodowanego – jeżeli na co dzień jeździsz autem klasy C lub korzystasz z samochodu dostawczego w codziennych obowiązkach, masz prawo do pojazdu tylko tej samej klasy. W innym wypadku możliwe, że będziesz musiał dopłacić.

AUTO Z OC SPRAWCY – JAK DŁUGO MOŻNA Z NIEGO KORZYSTAĆ?

Auto zastępcze przysługuje kierowcy na cały okres, w którym nie może on korzystać ze swojego samochodu. Oznacza to więc, że niezależnie od tego, jak długo Państwa auto będzie stało w warsztacie, możecie używać tego, które zapewnił Wam ubezpieczyciel, aż do dnia zakończenia naprawy.

Jako znana i ceniona w branży wypożyczalnia  oferujemy kompleksową pomoc w uzyskaniu auta zastępczego z OC sprawcy. Swoje usługi świadczymy nie tylko na terenie Łodzi i Tomaszowa Mazowieckiego, ale również innych okolicznych miejscowości. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze idealnego rozwiązania, które odpowiadać będzie zarówno Państwa potrzebom, jak i wymaganiom. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą długoterminowego wynajmu aut.

Customer Reviews

, Auto zastępcze z OC sprawcy wypadku

Andrzej Poniesielski

Wynająłem auto w tym samym dniu co miałem stłuczkę. Wyszukałem w internecie tanietauto24. Panowie wszystkim się za mnie zajęli, więc przyjechałem na gotowe.

1 Lut. 2017
, Auto zastępcze z OC sprawcy wypadku

Anna Cielska

Zacznijmy od tego, że ja się nie znam. Zadzwoniłam do firmy, a Pan Tomasz zaproponował najwygodniejsze rozwiązanie dla mnie. Odebrałam samochód zastępczy na czas wyjaśnienia sprawy z ubezpieczycielem. Żeby tylko wszystko było takie proste i łatwe…

31 Sty. 2017
, Auto zastępcze z OC sprawcy wypadku

Robert

Polecam tą firmę w ciemno. W samym centrum Łodzi na Piotrkowskiej 252/256. Wybierasz i wyjeżdżasz nawet za granicę bo mają ubezpieczenie na całą europę.

31 Sty. 2017
, Auto zastępcze z OC sprawcy wypadku

Magdalena

Zepsuło nam się auto, a mieliśmy wyjazd na weekend. Na szczęście w tanieauto24 w Łodzi mieliśmy duży wybór aut i padło na Opla w kombi, żebyśmy mogli się spakować na cały tydzień z dziećmi. Gorąco polecam bo jest tanio i przejrzysta oferta.

31 Sty. 2017