Długoterminowy wynajem aut

Wynajem długoterminowy aut oferowany przez naszą firmę jest każdorazowo dopasowywany do potrzeb naszych klientów. Dzięki temu możemy w pełni zadbać o to, aby nasze usługi wynajmu samochodów spełniały wszystkie Państwa oczekiwania. Dostarczamy auta kierowcom, którzy w danej chwili i w danym miejscu nie mają pod ręką własnych pojazdów. Oferujemy także możliwość wynajmu tym z Państwa, których pojazdy uległy nagłej awarii lub wypadkowi. Co więcej, zapewniamy też transport klientom biznesowym, proponując m.in. wynajem auta z kierowcą.

Dlaczego warto skorzystać z długoterminowego wynajmu aut?

Dlaczego jednak warto zdecydować się na długoterminowy wynajem auta? Jest to najlepsza alternatywa dla leasingu, który zazwyczaj jest mniej korzystny finansowo. Jest to produkt skierowany zarówno do małych i dużych firm, jak również klientów indywidualnych. Po zakończeniu trwania umowy auto wraca do firmy wynajmującej, a klient sam decyduje, czy chce podpisać nową umowę. Wszystkie obowiązki związane z obsługą techniczną pojazdu leżą w gestii firmy wynajmującej. Dodatkową korzyścią jest to, że klient ma prawo do wymiany pojazdu po zakończeniu umowy. Wynajem długoterminowy auta ma wiele zalet, dlatego jest rozwiązaniem, które warto wziąć pod uwagę.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty naszej wypożyczalni– zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze idealnego auta, które odpowiadać będzie zarówno Państwa potrzebom, jak i oczekiwaniom.