Wynajem dla upodobań

Wynajem auta to doskonała okazja do przetestowania różnych marek i idealnego dopasowania samochodu do własnego gustu, potrzeb oraz grubości portfela. Wypożyczalnie aut zazwyczaj dysponują szeroką gamą samochodów światowych marek o różnej wielkości, specyfikacji i wyposażeniu, dlatego możesz dobrać odpowiednie auto to rodzaju podróży oraz docelowego klienta.

Wynajem dla bezpieczeństwa

W ofercie wypożyczalni samochodowych nie ma miejsc na stare auta. Każdy pojazd powinien być najwyżej paroletni i mieć doskonały stan techniczny. Po stronie wypożyczalni leżą również wszystkie przeglądy okresowe, badania techniczne, ubezpieczenie OC oraz AC. W cenę wynajmu wlicza się również serwisowanie, sezonową wymianę opon letnich i zimowych oraz koszty eksploatacyjne. W razie jakichkolwiek awarii wypożyczalnia automatycznie zapewnia auto zastępcze.

Wynajem dla wygody

Wynajem samochodu ma być przede wszystkim udogodnieniem dla klienta i ułatwieniem podróży lub przedostania się z miejsca na miejsce. Dlatego też z usług wypożyczalni często korzystają osoby, których auta prywatne uległy uszkodzeniu w wyniku kolizji drogowych. Wynajem pojazdu następuje wtedy z OC sprawcy. Częstymi klientami wypożyczalni są również rodziny udające się na urlop wypoczynkowy. Wynajem auta oznacza dla nich gwarancję jakości i bezpieczeństwa. Podczas podróży pasażerowie mogą także korzystać ze wszystkich dodatkowych udogodnień, jak tempomat, komputer pokładowy, czy klimatyzacja, czego często brakuje w ich prywatnych samochodach. Częstymi klientami są również pracownicy biurowi udający się w podróż służbową. Wynajęty samochód zapewni im pewną mobilność i komfort bez konieczności używania auta służbowego. Wygodnym rozwiązaniem jest również wynajęcie auta razem z kierowcą, który dowiezie Cię w wybrane miejsce, dzięki czemu podczas podróży możesz postawić jedynie na relaks.

 

Kind Regards / Pozdrawiam serdecznie TanieAuto 24 team

 
 
 
Mobile / Watsup: (+48) 532 - 494 - 494
 
 
 
 
WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW LÓDŹ  | DŁUGOTERMINOWY WYNAJEM AUT | WYNAJEM BUSÓW | WYNAJEM AUT OD 47 PLN
 
CAR RENTAL LODZ | SHORT TERM RENT LODZ | CHEAP CAR RENT LODZ | LONG TERM CAR RENT LODZ BEST PRICE